Regulamin dostawy przesyłek kwiatowych.

Przez użyte w Regulaminie określenia należy rozumieć:
1. Przesyłka kwiatowa - dowolna, wybrana przez Klienta z katalogu produktowego kompozycja kwiatów żywych ciętych.
2. Dodatek - dowolny, wybrany przez Klienta z katalogu produktowego dodatek do przesyłki kwiatowej.
3. Klient - Nadawca przesyłki kwiatowej.
4. Odbiorca - Odbiorca przesyłki kwiatowej, któremu doręczana jest ona w dniu oraz o godzinie ustalonej przez Klienta.
5. Bilecik - dołączony do przesyłki kwiatowej bilecik wraz z treścią przekazaną "od Klienta dla Odbiorcy"

Dostawa wszystkich produktów z oferty dostępnej na stronie internetowej jest gratis.
Jeżeli w wyznaczonym przez Państwa czasie dostarczenia przesyłki kwiatowej, Odbiorcy nie będzie pod wskazanym adresem kurier pozostawi wiadomość, w której zawarta będzie informacja o przesyłce, adresie kwiaciarni realizującej zamówienie oraz o danych kontaktowych serwisu www.kwiaciarniaonline.pl. Jeżeli w terminie jednego dnia roboczego Odbiorca nie skontaktuje się z kwiaciarnią przesyłka zostanie anulowana. W przypadku, gdy Klient będzie chciał przesłać ponownie musi powtórnie złożyć i w pełni opłacić zamówienie.

W naszym serwisie dostępne są trzy warianty przesyłek kwiatowych:
- mały (kwiaty bez przybrania)
- średni (bukiet najbardziej podobny do prezentowanego na zdjęciu)
- duży (bukiet większy od tego na zdjęciu)

W przypadku bukietów z róż:
- mały (róże długości 40 cm)
- średni (róże długości 60-70 cm)
- duży (róże długości 80-100 cm)

Czas realizacji zamówień:
Jeżeli chcą Państwo aby przesyłka kwiatowa została dostarczona w dniu składania zamówienia, zamówienie musi zostać złożone do godziny 16:00 (w dni robocze). Zamówienia na sobotę i niedzielę przyjmowane są do godziny 12:00 w sobotę i tylko ten termin gwarantuje Państwu doręczenie przesyłki w określonym wcześniej czasie. Zamówienia realizowane są od 9:00 do 20:00 w dni powszednie i od 10:00 do 17:00 w soboty i niedziele. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować godziny dostawy w takie dni jak Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki. Serwis nie realizuje zamówień w święta państwowe.

Polityka zastępowania produktu:
Zawsze kiedy jest to możliwe doręczamy przesyłki kwiatowe identyczne ze zdjęciami produktowymi. Jednakże w pewnych okolicznościach zastąpienie jednego produktu innym może być niezbędne by zachować kompozycje całego bukietu oraz dostarczyć go w wyznaczonym terminie. Zawsze staramy się, aby zmiany były jak najmniejsze.

Reklamacje:
Gwarantujemy świeżość przesyłek kwiatowych przez 2 dni od chwili dostawy. Jeżeli jednak Klient lub Odbiorca nie jest zadowolony z jakości dostarczonej przesyłki, reklamacje przyjmowane są w ciągu 24 godzin od dostawy przesyłki kwiatowej.

Niewykonanie zamówienia:
W przypadku niezrealizowania zamówienia z przyczyny leżącej po stronie serwisu Podmiot odpowiedzialny zwróci Klientowi pełną wartość zamówienia. W przypadku płatności kartą kredytową, przelewem bankowym lub w systemie Citiconnect wartość zamówienia zwracana będzie bezpośrednio na rachunek bankowy Klienta. W przypadku płatności realizowanych gotówką zwroty będą dokonywane gotówką.

Prywatność Klienta - dane bilingowe:
Złożenie zamówienia w Serwisie wymaga podania danych zarówno Nadawcy jak i Odbiory przesyłki kwiatowej. Dane Nadawcy wykorzystywane są przez Power Investment M.Krzymowski s.j. do kontaktu z Klientem a dane Odbiorcy są wykorzystywane do realizacji zamówienia. Dane Nadawcy nie są ujawniane Odbiorcom przesyłek kwiatowych. W tym celu udostępniliśmy dla Państwa pole "BILECIK" i w nim mogą Państwo umieścić te informacje. Pozostawienie przy składaniu zamówienia pustego pola "BILECIK" oznacza, że przesyłka kwiatowa będzie ANONIMOWA!
Zmiana lub usunięcie danych bilingowych wymaga wysłania wiadomości email o treści "usuń" na adres: biuro@kwiaciarniaonline.pl Dane osobowe Klienta oraz Odbiorcy przetwarzane są w celach prowadzenia działalności handlowo-usługowej przez Power Investment M.Krzymowski s.j. zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą o ochronie danych osobowych (Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833). Mają Państwo prawo do wglądu do danych oraz do ich poprawienia lub usunięcia.